SOS Szaki | Építőipari szolgáltatások
Kezdőlap Víz- és csatornaszerelés Gáz- és fűtészerelés Villanyszerelés, hibaelhárítás Klímajavítás és tisztítás Hideg- és melegburkolás, festés Nyilászásró és redőny szerelés Sitt elszállítás, fuvarozás Magaslati munkálatok Filozófiánk Munkatársaink KapcsolatKarrier
SOS Szaki
Munkatársakat keresünk

Ügyfeleinkkel együtt gondolkodva, egyenrangú viszonyra törekedve dolgozunk. Hiszünk az alapos előkészítésben és a precíz kivitelezésben.

Ismerje meg filozófiánkat

Tudjon meg többet alapelveinkről és létrejöttünk céljáról.

Lépjen kapcsolatba velünk

Tekintse meg elérhetőségeinket, kövessen minket közösségi oldalainkon!

Legyen a munkatársunk

Magyar tulajdonú, budapesti cégcsoport munkatársakat keres gyorsszolgálati pozíciókba.
Fényképes önéletrajzát az sos@sosszaki.hu e-mail címen várjuk, pozíció és bérigény megjelölésével!

Víz-, gáz-, fűtésszerelő szaki Villanyszerelő szaki Zárszerelő szaki Festő-mázoló szaki Hideg és meleg burkoló szaki Duguláselhárító szaki

Feladatok

Riasztásokra történő kivonulás Ütemezett karbantartások elvégzése Dokumentációk (munkalap) adminisztrálása és kezelése Munkák felmérése, nagyobb kivitelezésekhez

Munkaidő

Heti 5 nap, törzsmunkaidőben vagy 24/48-as munkarendbe Egyéni vállalkozók jelentkezését is várjuk Budapesti telephely vagy Vidéki nagyvárosokból is várjuk a jelentkezőket, itt egyedi megállapodás mellett tudunk területet adni.

Elvárások

Szakirányú végzettség, min. 2 év szakmai tapasztalat B kategóriás jogosítvány Józan életvitel Erkölcsi bizonyítvány Jó probléma megoldó készség

Amit biztosítunk

Bejelentett jogviszony, vagy Egyéni vállalkozói megbízás Munkaruha Munka anyagok, szerszámok Céges autó (nem hazajárós)

Elérhetőségeink

Genius Solution Zrt.

1138 Budapest, Párkány utca 4/b

+36 (70) 426 8820

sos@sosszaki.hu

Szolgáltatások

Víz- és csatornaszerelés

Gáz- és fűtészerelés

Villanyszerelés, hibaelhárítás

Klímajavítás és tisztítás

Hideg- és melegburkolás, festés

Nyilászásró és redőny szerelés

Sitt elszállítás, fuvarozás

Magaslati munkálatok

Rólunk

Filozófiánk

Munkatársaink

Kapcsolat

Karrier